Ilmoittautuneet joukkueet


  1. SAIMAA-TURNAUS 29.7. – 1.8.2021
    päivitetty 24.6.2021
Sarja ja pelipaikka pelipäivät sarja pelien määrä
Naisten avoin sarja Talvisalo uusi Harjoitushalli to-pe 6 peliä
1.       Sapko to-pe
2.       SeRoPi (Helsinki) to-pe
3.       Jiäkisut (Vantaa) to-pe
35+ Talvisalo Kilpahalli to-pe 6 peliä
1.       Inno-Team (Savonlinna/Suomi) to-pe
2.       Sapko -81 (Suomi) to-pe
3.       BA (Lappeenranta) to-pe
4.       Talvisalo Traitors (Suomi) to-pe
40+ Rantasalmi Suur-Savo areena 6 peliä
1.       Linnan Woudit 40 to-pe
2.       Pulicans (Lahti) pe
3.       Red-Foxes (Rantasalmi) to-pe
4.       Palokunta (Savonlinna) to-pe
45+ Talvisalo uusi Harjoitushalli (B-sarja to-la) 10+6=16 peliä
1. Ukko-Kontiot (Kontiolahti) la-su A
2. Musikat 45 (Joensuu) la-su A
3. Lapasorsat (Tuusula) la-su A
4. Kilpurit (Tampere) la-su A
5. Hopea KK (Kouvola) la-su A
6. Vimpelin Veto to-pe B
7. Huru-Ukot (Vantaa) to-pe B
8. Hock-n-Holl (Hollola) to-pe B
9. Devils (Suomi) to-pe B
50+ Talvisalo Kilpahalli (B-sarja to-pe Harkkahallissa) 6+6=12 peliä
1.       SaPKo -emigrantit 50 (Suomi) pe-la A
2.       Pyynikin Haukat 50 (Tampere) pe-la A
3.       Pussikaulat (Jyväskylä) pe-la A
4.       Nitro –Kärpät (Oulu) pe-la A
5.       Mansen -Ketut 50 (Tampere) to-pe B Harkkahalli
6.       Pelimiehet (Suomi) to-pe B Harkkahalli
7.       Viuho-77 (Savonlinna) to-pe B Harkkahalli
8.       HC Legion (Helsinki) to-pe B Harkkahalli
55+ Talvisalo Kilpahalli (B-sarja to-pe) 6+6= 12 peliä
1.       Pelivaarit (Jyväskylä) la-su A
2.       Wanhat Ketterät 55 (Imatra) la-su A
3.       Musikat 55 (Joensuu) la-su A
4.       Reds (Helsinki) la-su A
5.       Linnan Woudit 55 to-la B
6.       Ko-Po (Helsinki) pe-la B
7.       Wanhat Ketut (Rantasalmi) to-la B
8.       Höntsä Team (Savonlinna) to-la B
60+ Tanhuvaara Tuukka Rask areena 6+6= 12 peliä
1.       Laakasijat (Varkaus) pe-la A
2.       Mansen-Ketut 60 (Tampere) pe-la A
3.       SaPKo-emigrantit 60 (Savonlinna) pe-la A
4.       Linnan Woudit(Savonlinna) pe-la A
5.       Stadin Starat (Helsinki) la-su B
6.       Told Boys (Porvoo) la-su B
7.       IKI-Haukat (Järvenpää) la-su B
8.       Linnan Waarit(Savonlinna) la-su B
65+ Tanhuvaara Tuukka Rask areena (B-sarja to – pe) 6+10 = 16 peliä
1.       Extremes 65 (Helsinki) pe-la A
2.       Wanhat Ketterät 65 (Imatra) la-su A
3.       Nallekopla (Pori) pe-la A
4.       Red & White (Lahti) pe-su A
5.       XO-Players (Paimio) to-pe B
6.       Kiekko-Weskut (Tampere) to-pe B
7.       Karjalan Sputnik (Lappeenranta) to-pe B
8.       HC 65+ (Helsinki) to-pe B
9.       Linnan Woudit 65 to-pe B
HUOMIO! ILMAISET HÖYRYLAIVARISTEILYT TURNAUSPELAAJILLE +AVECEILLE +kavereille +huoltajille yms. TURNAUKSEN AIKANA TORSTAINA KLO 19.30, PERJANTAINA KLO 19.30 JA LAUANTAINA KLO 19.30. Lähtö matkustajasatamasta.