Otteluohjelma 2021


HUOMIOIKAA, ETTÄ NÄIHIN SAATTAA TULLA PIENIÄ MUUTOKSIA.  TARKISTAKAA SIIS PELIAJAT TURNAUKSEN ALLA!

 

Kuivurit ovat perinteisesti käytössä kaikissa halleissa. Varusteita ei siis tarvitse raijata majoituspaikkoihin!

 

Harjoitushallin ohjelma naiset, 45+, ja 50+B

Naiset 45+A    45+B
SaPko (Savonlinna) Ukko-Kontiot(Kontiolahti) Vimpelin Veto
SeRoPi (Helsinki) Musikat 45 (Joensuu) Huom! 1 peli kilpahallissa Huru-Ukot(Vantaa 1 peli kilpahallissa
Jiäkisut (Vantaa) Lapasorsat(Tuusula) Hock’n Holl(Hollola)
Kilpurit(Tampere) Devils (Suomi) 1 peli kilpahallissa
Hopea KK (Kouvola) Huom! 1 peli kilpahallissa!
50+B
Mansen Ketut 50 (Tampere)  Huom! 1 peli Kilpahallissa
Pelimiehet (Suomi)
Viuho-77 (Savonlinna)
HC Legion (Helsinki) Huom! 1 peli Kilpahallissa
Ottelu numero

keskiviikko 28.07

Harjoitusottelut
17.00 Woudit 65+ – Linnan Waarit harkkapeli
18.15 Viuho-77 – Pelimiehet harkkapeli
19.30 Naisjoukkueiden peli harkkapeli

torstai 29.07

1 10.30 Sapko – Jiäkisut naiset
2 11.30 Pelimiehet – Viuho-77 50+B
3 12.30 Jiäkisut – SeRopi naiset
4 13.30 Devils – Hock’n Holl 45+B
5 14.30 Vimpelin Veto – Huru-Ukot 45+B
6 15.30 Mansen Ketut 50 – Viuho-77 50+B
7 16.30 SeRopi – SaPKo naiset
8 17.30 Huru-Ukot – Hock’n Holl 45+B

perjantai 30.7

9 10.30 SaPko – SeRopi naiset
10 11.30 Viuho-77 – HC Legion 50+B
11 12.30 Jiäkisut – SaPKo naiset
12 13.30 HC Legion – Pelimiehet 50+B
13 14.30 SeRopi – Jiäkisut naiset
14 15.30 Devils – Vimpelinveto 45+B
15 16.30 Pelimiehet – Mansen Ketut 50 50+B
16 17.30 Vimpelin Veto – Hock’n Holl 45+B

lauantai 31.07

17 10.00 Linnan Woudit 55 – Ko-Po 55+B kilpahallin peli.
18 11.30 Musikat 45 – Kilpurit 45+A
19 12.30 Lapasorsat – Ukko-Kontiot 45+A
20 13.30 Hopea KK – Kilpurit 45+A
21 14.30 Kilpurit – Lapasorsat 45+A
22 15.30 Musikat 45 – Ukko- Kontiot 45+A
23 16.30 Hopea KK – Lapasorsat 45+A

sunnuntai 01.08

24 10.30 Ukko-Kontiot – Hopea KK 45+A
25 11.30 Lapasorsat – Musikat 45 45+A
26 12.30 Ukko-Kontiot – Kilpurit 45+A

Tanhuvaaran hallin ohjelma 60+ ja 65+ sarjat

60+A 60+B 65+A
Laakasijat (Varkaus) Stadin Starat (Helsinki) Extremes 65+ (Helsinki)
Linnan Woudit 60 Told Boys (Porvoo) Wanhat Ketterät (Imatra)
Mansen Ketut 60 (Tampere) Linnan Waarit (Savonlinna) Nallekopla (Pori)
SaPko Emigrantit 60 (Savonlinna) Iki-Haukat (Järvenpää) Red & White (Lahti)
65+B
XO -Player`s (Paimio)
Kiekko-Weskut (Tampere)
Karjalan Sputnig (Lappeenranta)
HC 65+ (Helsinki)
Linnan Woudit 65
Ottelu numero
torstai 29.07
1 13.00 Linnan Woudit 65 – Karjalan Sputnik 65+B
2 14.00 HC 65 – Kiekko-Weskut 65+B
3 15.00 Linnan Woudit 65 – XO Players 65+B
4 16.00 Kiekko-Weskut – Karjalan Sputnik 65+B
5 17.00 HC 65 – Linnan Woudit 65 65+B
6 18.00 XO Players – Karjalan Sputnik 65+B

perjantai 30.07

7 10.00 HC 65 – XO Players 65+B
8 11.00 Linnan Woudit 65 – Kiekko-Weskut 65+B
9 12.00 Karjalan Sputnik – HC 65 65+B
10 13.00 XO Players – Kiekko-Weskut 65+B
11 14.00 Laakasijat – Linnan Woudit 60 60+A
12 15.00 Red & White – Nallekopla 65+A
13 16.00 Laakasijat – SaPKo Emigrantit 60+A
14 17.00 Nallekopla – Extremes 65 65+A
15 18.00 SaPko Emigrantit – Mansen  Ketut 60 60+A

lauantai 31.07

16 10.00 Extremes 65 – Red&White 65+A
17 11.00 Nallekopla – Wanhat Ketterät 65 65+A
18  12.00 Mansen Ketut 60   – Linnan Woudit 60 60+A
19 13.00 Told Boys – Iki-Haukat 60+B
20 14.00 Mansen Ketut 60 – Laakasijat 60+A
21 15.00 Extremes 65 – Wanhat Ketterät 65 65+A
22  16.00 Told Boys – Stadin Starat 60+B
23 17.00 Linnan Woudit 60 – SaPKo Emigrantit 60+A
24 18.00 Linnan Waarit – Iki-Haukat 60+B

sunnuntai 01.08

25 10.00 Linnan Waarit – Told Boys 60+B
26 11.00 Stadin Starat – Iki-Haukat 60+B
27 12.00 Wanhat Ketterät 65 – Red&White 65+A
28 13.00 Stadin Starat – Linnan Waarit 60+B

Savonlinnan kilpahallin ohjelma 35+,50+A, 55+

35+ 50+A 55+A
Inno-Team (Suomi) SaPko -emigrantit 50 (Suomi) Pelivaarit (Muurame)
Talvisalo Traitors(Suomi) Pyynikin Haukat (Tampere) Wanhat Ketterät 55 (Imatra)
Sapko-81 (Suomi) Pussikaulat (Jyväskylä) Musikat 55(Joensuu)
BA (Lappeenranta) Nitro-Kärpät (Oulu) Reds (Helsinki)
55+B
Linnan Woudit 55 1 peli harkkahallissa
Ko-Po (Helsinki) 1 peli harkkahallissa
Wanhat Ketut (Rantasalmi)
Höntsä Team (Savonlinna)
ottelu numero

keskiviikko 28.07

Harjoitusottelut:
17.30 Woudit 55+ – Höntsä Team harkkapeli
18.45 Woudit 40+ – Inno Team harkkapeli
torstai 29.07
1 11.00 Wanhat Ketut – Linnan Woudit 55 55+B
2 12.00 Inno-Team – Talvisalo Traitors 35+
3 13.00 Sapko-81 – BA 35+
4 14.00 Wanhat Ketut – Höntsä Team 55+B
5 15.00 Inno-Team – BA 35+
6 16.00 Sapko-81 – Talvisalo Traitors 35+
7 17.00 HC Legion – Mansen Ketut 50+B harkkahallin peli.
perjantai  30.07
8 10.00 Linnan Woudit 55 – Höntsä Team 55+B
9 11.00 BA – Talvisalo Traitors 35+
10 12.00 Ko-Po – Wanhat Ketut 55+B
11 13.00 Devils – Huru-Ukot 45+B harkkahallin peli.
12 14.00 Inno-Team – SaPKo 81 35+
13 15.00 Höntsä Team – Ko-Po 55+B
14 16.00 Pussikaulat – Sapko Emigrantit 50 50+A
15 17.00 Nitro-Kärpät – Pyynikin Haukat 50+A
 lauantai 31.07
16 11.00 Sapko Emigrantit 50 – Nitro-Kärpät 50+A
17 12.00 Wanhat Ketterät 55 – Reds 55+A
18 13.00 Nitro-Kärpät  Pussikaulat 50+A
19 14.00 Pelivaarit – Wanhat Ketterät 55 55+A
20 15.00 Pyynikin Haukat – Pussikaulat 50+A
21 16.00 Reds – Musikat 55 55+A
22 17.00 Sapko Emigrantit 50 – Pyynikin Haukat 50+A
23 18.00 Pelivaarit – Musikat 55 55+A
sunnuntai 01.08
24 11.00 Reds – Pelivaarit 55+A
25 12.00 Wanhat Ketterät 55 – Musikat 55 55+A
26 13.00 Musikat 45 – Hopea KK 45+A harkkahallin peli.

Rantasalmen hallin ohjelma 40+ sarja

40+
Linnan Woudit 40
Pulicans (Lahti)
Palokunta (Savonlinna)
Red Foxes (Rantasalmi)
Ottelu numero
torstai 29.07
1 14.30 Linnan Woudit 40 – Palokunta 40+
2 15.30 Red Foxes – Linnan Woudit 40 40+
3 16.30 Palokunta – Red Foxes 40+
perjantai 30.07
4 11.30 Red Foxes – Pulicans 40+
Taitoluistelijoiden treenit
5 14.15 Pulicans – Linnan Woudit 40+
6 15.15 Pulicans – Palokunta 40+