Turnaus 2019 tulokset


 

Savonlinna Talvisalo Mediatili Areena

www.savonlinna.fi

 

Lopputulokset

 

45 A

1. SKA

2. Pyynikin Haukat

3. HC Grizzly

4. Ukko- Kontiot

 

 

45 B

1. Viuho 77

2. Vimpelin Veto

3. Huru- Ukot

4. Helapäät

 

35 A

1. Inno-Team

2. Talvisalo Traitors

3. BA 4. SaPKo- 81

5. Red Foxes

6. Linnan Woudit

7. Palokunta

 

65 A

1. Nallekopla

2. Voima - Kissat

3. Wanhat Ketterät

4. Nitro - Kärpät

5. Team Foha

Keskiviikko

Harjoitusottelut:

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
16.45Woudit-Höntsä Team60+
18.00Woudit-Viuho-7750+
19.15Woudit-Inno Team35+

Torstai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
110.00Inno-Team - Linnan Woudit 35+A17-1
211.00Palokunta- BA 35+A21-6
312.00Sapko-81- Linnan Woudit35+A19-3
413.00Viuho-77- Vimpeli45+B1-1
514.00Inno-Team- Sapko-8135+A16-1
615.00BA- Talvisalo Traitors35+A21-2
16.00Vimpeli- Huru-Ukot 45+B7-4
17.00Red Foxes- BA35+A22-8

Perjantai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
7                              9.0035+A1/3.sij. 6-7-35+A2/4.35+5-3
810.0035+A1/2.sij. 4-5-35+A2/3.35+5-3
911.0035+A1/1.sij. 1-3-35+A2/2.35+10-2
1012.00Huru-Ukot-Viuho-7745+B1-5
1113.0035+A2/2.sij. 1-3-35+A2/1.35+0-8
1214.00Helapäät-Vimpeli45+B1-5
1315.0035+A1/1.sij. 1-3-35+A2/1.35+10-2
1416.00Huru-Ukot-Helapäät45+B10-3
1517.00HC Grizzly-SKA45+A1-2

Lauantai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
1810.00Viuho-77-Helapäät45+B7-1
1911.00Nallekopla-Hopea KK40+A23-7
2012.00Nallekopla-W. Ketterät65+A1-0
2113.00Pyynikin Haukat-Ukko-Kontiot45+A7-4
2214.00W. Ketterät-TeamFoha65+A4-2
2315.00HC Grizzly-Pyynikin Haukat45+A3-6
2416.00SKA-Ukko-Kontiot45+A2-1
2517.00Team Foha-Nallekopla65+A1-5

Sunnuntai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
269.00Voima-Kissat-Team Foha65+A7-2
2710.00Ukko-Kontiot-HC Grizzly45+A1-9
2811.00SKA-Pyynikin Haukat45+A6-0
2912.00Lapasorsatsijat 1-2-Hopea KK40+A1-3
3013.00Team Foha-Nitro-Kärpät65+A2-4

 

Rantasalmi SuurSavohalli

www.suursavohalli.net

 

Lopputulokset

 

50 A

1. SaPKo- emigrantit

2. HC Grizzly

3. Nitro- Kärpät

4. Pelivaarit

5. Musikat

6. Mansen Ketut

 

 

60 A

1. Mansen Ketut

2. Pyynikin Haukat

3. Taxi 60

4. Linna Woudit

 

 

 

 

Torstai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
1               12.00RedFoxes-Talvisalo Traitors35+A22-3
213.00Palokunta-Talvisalo Traitors35+A21-8
314.00Red Foxes-Palokunta35+A26-5

Perjantai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
4          12.30Sapko-emigr.-Musikat50+A110-2
513.30Nitro-Kärpät-Mansen Ketut50+A25-3
614.30Pelivaarit-Sapko-emigrantit50+A14-4
715.30HC Grizzly-Mansen Ketut50+A27-1
816.30Musikat-Pelivaarit50+A12-4
917.30HC Grizzly-Nitro-Kärpät50+A26-4

Lauantai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
10        11.00A1/3. -A2/3. 50+A4-3
1112.00A1/2.-A2/2.50+A4-5VL
1213.00A1/1.-A2/1.50+A4-1
1314.00Taxi 60-Mansen Ketut60+A0-4
1415.00Linnan Woudit-Pyynikin Haukat60+A2-4
1516.00Mansen Ketut-Linnan Woudit60+A4-0
1617.00Pyynikin Haukat-Taxi 6060+A3-2

Sunnuntai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
17 11.00Linnan Woudit-Taxi 6060+A1-3
1812.00Mansen Ketut-Pyynikin Haukat60+A7-1

 

Tanhuvaara Monrepos Areena

www.tanhuvaara.fi

Lopputulokset

 

50 B

1. Sokol Su zdal

2. Linnan Woudit

3. Wanhat Ketut

4. Pelimiehet

 

60 B

1. Laakasijat

2. Told Boys

3. Stadin Starat

4. Ukko - Kontiot

 

 

55 A

1. Voitto - Vaarit

2. Pelivaarit

3. Rossa

4. Vanhat Ketterät

5. Karjalan Karhut

6. Sapko - Emigrantit

 

Torstai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
1    11.00Laakasijat-Ukko-Kontiot 60+B13-1
212.00Linnan Woudit-Wanhat Ketut50+B9-1
313.00Ukko-Kontiot-Told Boys60+B2-6
414.00Wanhat Ketut-Pelimiehet50+B2-4
515.00Laakasijat-Stadin Starat60+B8-0
616.00SOKOL Suzda-Linnan Woudit50+B4-2
717.00Told Boys-Stadin Starat60+B0-2

Perjantai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
8  10.00Told Boys-Laakasijat 60+B2-7
911.00Ukko-Kontiot-Stadin Starat60+B3-1
1012.00 Iki-Haukat-Höntsä Team55+B1-4
1113.00Pelimiehet-Linnan Woudit50+B1-1
1214.00Ko-Po-Iki-Haukat55+B0-3
1315.00Höntsä Team-Reds55+B1-10
1416.00SOKOL Suzda-Pelimiehet50+B7-1
1517.00Reds-Ko-Po55+B7-1

Lauantai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
199.00HC Grizzlies- Pulicans 40+A22-0
2010.00Sapko-75- Pussikaulat45+A16-6
2111.00Senioren Brandis- Lapasorsat40+A11-5
2212.00Ukko-Kontiot- KymiSaimaa45+A23-1
2313.00Pulicans- Musikat40+A20-7
2414.00Team Finland Police- Sapko-7545+A13-5
2515.00Lapasorsat- Kilpurit40+A13-2
2616.00SKA- UkkoKontiot45+A24-1
2717.00Pussikaulat- TeamFinlandPolice45+A19-1
2818.00Musikat- HC Grizzlies40+A24-1

Sunnuntai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
2510.00Sapko Emigratitsij. 5-6-Karjalan Karhut55+A2-5
2611.00Rossasij. 3-4-Wanhat Ketterät55+A 8-3
2712.00Pelivaaritsij. 1-2-Voitto-Vaarit55+A 4–5VL

 

Savonlinna harjoitushalli

Lopputulokset

 

40 A

1. Hopea KK

2. Lapasorsat

3. Musikat

4. Kilpurit

5. Karelia Stars

6. Nallekopla

 

40 B

1. Hock’n Holl

2. Devils

3. SaPKo- 75

4. Hermes

 

 

65 B

1. Karjalan Sputnik

2. XO - Players

3. Kiekko - Weskut

4. HC 65

 

 

Naiset

1. Jiäkisut

2. SaPKo

3. Seropi

4. Hoki Puumat

Torstai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
1    10.30Sapko-Jiäkisutnaiset4-5
211.30Seropi-Hoki Puumatnaiset6-0
312.30HC65+-Karjalan Sputnik65+B0-7
413.30Hoki Puumat-Jiäkisutnaiset0-3
514.30Kiekko-Weskut-HC65+65+B6-2
615.30Seropi-Sapkonaiset1-5
716.30Karjalan Sputnik-XO Players65+B3-1
17.30Devils-Hermes40+B6-1
18.30XO Players-Kiekko-Weskut65+B2-1

Perjantai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
109.30Sapko-Hoki Puumatnaiset6-1
1110.30Devils-Hock`n Hol40+B3-9
1211.30Jiäkisut-Seropinaiset3-3
1312.30Sapko-75-Devils40+B6-8
1413.30HC65+-XO Players65+B2-5
1514.30Hermes-Sapko-7540+B2-9
1615.30Kiekko-Weskut-Karjalan Sputnik65+B4-4
1716.30Hermes-Hock`n Holl40+B3-6

Lauantai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
1810.30Hock`n Holl-Sapko-7540+B10-3
1911.30Kilpurit-Karelia Stars40+A15-2
2012.30Voima-Kissat-Nitro-Kärpät65+A1-0
2113.30Karelia Stars-Lapasorsat40+A10-5
2214.30Hopea KK-Musikat40+A25-0
2315.30Nallekopla-Nitro-Kärpät65+A5-0
2416.30Lapasorsat-Kilpurit40+A15-2
2517.30Musikat-Nallekopla40+A28-1

Sunnuntai

NoPvKloJoukkueet  SarjaTulos
269.30Karelia Starssijat 5-6-Nallekopla40+A7-5
2710.30W.Ketterät-Nitro-Kärpät65+A1-0
2811.30Nallekopla-Voima-Kissat65+A2-1
2912.30Kilpuritsijat 3-4-Musikat40+A1-10
3013.30Voima-Kissat-W. Ketterät65+A2-2