Otteluohjelma 2022


Ottelutulokset 2022!

 

Savonlinnan jäähalli, Harjoitushalli

Keskiviikko
27.7.2022 17:00 harjoitusottelu Linnan Woudit 65+ – Linnan Waarit
27.7.2022 18:15 harjoitusottelu Viuho-77 – Pelimiehet
27.7.2022 19:30 harjoitusottelu naiset
Torstai
28.7.2022 12:30 Naiset SaPKo naiset – Saipa Ladyt
28.7.2022 13:30 Miehet Veteraanit Xo Players 65+ – Kiekko-Weskut 65+
28.7.2022 14:30 Naiset Jiäkisut – SeRoPi
28.7.2022 15:30 Miehet Veteraanit Xo Players 65+ – Stadin Starat 65+
28.7.2022 16:30 Naiset SaPKo naiset – Jiäkisut
28.7.2022 17:30 harjoitusottelu Linnan Woudit 55+ – Porin Pappasalamat
Perjantai
29.7.2022 11:30 Miehet Devils 40+ – Red Foxes 40+
29.7.2022 12:30 Naiset SaPKo naiset – SeRoPi
29.7.2022 13:30 Miehet HockeyClub 65+ – Xo Players 65+
29.7.2022 14:30 Naiset Jiäkisut – Saipa Ladyt
29.7.2022 15:30 Miehet Stadin Starat 65+ – Kiekko-Weskut 65+
29.7.2022 17:00 Miehet Pyynkin Haukat 60+ – SaPKo Emigrants 60+
Lauantai
30.7.2022 10:30 Miehet Linnan Woudit 65+ – Nitro Kärpät 65+
30.7.2022 11:30 Miehet Pyynkin Haukat 60+ – Voitto-Vaarit 60+
30.7.2022 12:30 Miehet Wanhat-Ketterät 65+ – Nitro Kärpät 65+
30.7.2022 13:30 Miehet Mansen Ketut 60+ – Pelivaarit 60+
30.7.2022 14:30 Miehet Karjalan Sputnik 65+ – Wanhat-Ketterät 65+
30.7.2022 15:30 Miehet Pelivaarit 60+ – IKI-Haukat(Järvenpää) 60+
30.7.2022 16:30 Miehet Linnan Woudit 65+ – Karjalan Sputnik 65+
30.7.2022 17:30 Miehet IKI-Haukat 60+ – Mansen Ketut 60+
Sunnuntai
31.7.2022 11:30 Miehet Karjalan Sputnik 65+ – Nitro Kärpät 65+
31.7.2022 12:30 Miehet Wanhat-Ketterät 65+ – Linnan Woudit 65+

Savonlinnan jäähalli Mediatili Areena

Keskiviikko
27.7.2022 17.30 harjoitusottelu Linnan Woudit 55+ – Höntsä Team
27.7.2022 18.45 harjoitusottelu Linnan Woudit 40+ – Inno Team
Torstai
28.7.2022 11:00 Miehet Linnan Waarit 60+ – Laakasijat 60+
28.7.2022 12:00 Miehet Toldboys 60+ – Kiekko-Weskut 60+
28.7.2022 13:00 Miehet HockeyClub 65+ – Stadin Starat 65+
28.7.2022 14:00 Miehet Laakasijat 60+ – Toldboys 60+
28.7.2022 15:00 Miehet Kiekko-Weskut 65+ – HockeyClub 65+
28.7.2022 16:00 Miehet Kiekko-Weskut 60+ – Linnan Waarit 60+
28.7.2022 17:00 Naiset SeRoPi – Saipa Ladyt
Perjantai
29.7.2022 10:00 Miehet Linnan Waarit 60+ – Toldboys 60+
29.7.2022 11:00 Miehet Laakasijat 60+ – Kiekko-Weskut 60+
29.7.2022 12:00 Miehet Pussikaulat 50+ – SaPKo Emigrantit 50+
29.7.2022 13:00 Miehet Wanhat Ketterät 50+ – Nitro-Kärpät 50+
29.7.2022 14:00 Miehet Pyynikin Haukat 50+ – Pussikaulat 50+
29.7.2022 15:00 Miehet Pappasalamat 50+ – Wanhat Ketterät 50
29.7.2022 16:00 Miehet SaPKo Emigrantit 50+ – Pyynikin Haukat 50+
29.7.2022 17:00 Miehet Nitro-Kärpät 50+ – Porin Pappasalamat 50+
Lauantai
30.7.2022 10:00 50+ sijat 5-6 Miehet 50+ A1 | Sija 3 – Miehet 50+ A2 | Si
30.7.2022 11:00 Miehet Miehet 35+ Miehet 35+ Inno Team 35+ – Ba 35+
30.7.2022 12:00 50+ Pronssi Miehet 50+ A1 | Sija 2 – Miehet 50+ A2 | Sija
30.7.2022 13:00 Miehet Ba 35+ – Talvisalo Traitors 35+
30.7.2022 14:00 50+ Kulta 5Miehet 50+ A2 | Sija 1 – Miehet 50+ A1 | Sija 1
30.7.2022 15:00 Miehet Talvisalo Traitors 35+ – Inno Team 35+
30.7.2022 16:00 Miehet SaPKo Emigrants 60+ – Voitto-Vaarit 60+
Sunnuntai
31.7.2022 10:00 60+ sijat  5-6 Miehet 60+ A1  Sija 3 – Miehet 60+ A2  Sija 3
31.7.2022 11:00 60+ Pronssi Miehet 60+ A1  Sija 2 – Miehet 60+ A2  Sija 3
31.7.2022 12:00 60+ Kulta Miehet 60+ A1  Sija 1 – Miehet 60+ A2  Sija 1

Tanhuvaaran Urheiluopisto, Tuukka Rask Areena

Perjantai
29.7.2022 11:15 Miehet Linnan Woudit 40+ – SaPKo -81 40+
29.7.2022 14:30 Miehet Pulicans 40+ – Red Foxes 40+
29.7.2022 15:30 Miehet SaPKo -81 40+ – Hock’n Holl 40+
29.7.2022 16:30 Miehet Devils 40+ – Pulicans 40+
29.7.2022 17:30 Miehet Linnan Woudit 40+ – Hock’n Holl 40+
Lauantai
30.7.2022 12:30 40+ Sijat 5-6 Miehet 40 + A  Sija 3 – Miehet 40+ B  Sija 3
30.7.2022 16:00 40+ Pronssi Miehet 40 + A  Sija 2 – Miehet 40+ B  Sija 2
30.7.2022 17:00 40+ Kulta Miehet 40 + A  Sija 1 – Miehet 40+ B  Sija 1

Suur-Savo Halli Rantasalmi

Torstai
28.7.2022 13:00 Miehet Viuho-77 50+ – HC Legion 50+
28.7.2022 14:00 Miehet Mansen Ketut 50+ – Vimpelin Veto 50+
28.7.2022 15:00 Miehet HC Legion 50+ – Mansen Ketut 50+
28.7.2022 16:00 Miehet Vimpelin Veto 50+ – Viuho-77 50+
Perjantai
29.7.2022 10:00 Miehet Viuho-77 50+ – Mansen Ketut 50+
29.7.2022 11:00 Miehet HC Legion 50+ – Vimpelin Veto 50+
29.7.2022 12:00 Miehet MKoPo 45+ – Musikat 45+
29.7.2022 13:00 Miehet Lapasorsat 45+ – Kilpurit 45+
29.7.2022 14:00 Miehet Musikat 45+ – Huru Ukot 45+
29.7.2022 15:00 Miehet UkkoKontiot 45+ – Lapasorsat 45+
29.7.2022 16:00 Miehet Huru Ukot 45+ – KoPo 45+
29.7.2022 17:00 Miehet Kilpurit 45+ – UkkoKontiot 45+
Lauantai
30.7.2022 9:30 Miehet Linnan Woudit 55+ – Wanhat Ketut 55
30.7.2022 10:30 45+ sijat 5-6  Miehet 45+ A  Sija 3 – Miehet 45+ B Sija 3
30.7.2022 11:30 45+ Pronssi  Miehet 45+ A  Sija 2 – Miehet 45+ B Sija 2
30.7.2022 12:30 Miehet Pelimiehet 55+ – Höntsä Team 55+
30.7.2022 13:30 45+ Kulta Miehet 45+ A  Sija 1 – Miehet 45+ B Sija 1
30.7.2022 14:30 Miehet Höntsä Team 55+ – Reds/HiFK 55+
30.7.2022 15:30 Miehet Wanhat Ketut 55+ – Musikat 55+
30.7.2022 16:30 Miehet Pelimiehet 55+ – Reds/HiFK 55+
30.7.2022 17:30 Miehet Musikat 55+ – Linnan Woudit 55+
Sunnuntai
31.7.2022 11:00 55+ sijat 5-6 Miehet 55+ A  Sija 3 – Miehet 55+ B Sija 3
31.7.2022 12:00 55+ Pronssi Miehet 55+ A Sija 2 – Miehet 55+ B Sija 2
31.7.2022 13:00 55+ Kulta Miehet 55+ A  Sija 1 – Miehet 55+ B Sija 1