Otteluohjelma 2022


42. SAIMAA-TURNAUS 28.7. -31.07.2022
Joukkuetilanne (päivitetty 20.4.2022)
Sarja ja pelipaikka pelipäivät              peliä per sarja
Naisten avoin sarja Talvisalo Harkkahalli
1.       Sapko to-pe OK 6 peliä
2.       SeRoPi (Helsinki) to-pe OK
3.       Jiäkisut (Vantaa) to-pe OK
4.       Saipa Ladyt (Lappeenranta) to-pe OK
35+ Talvisalo Kilpahalli 6 peliä
1.       Inno-Team (Savonlinna/Suomi) la-su OK
2.       ?
3.       BA (Lappeenranta) la-su OK
4.       Talvisalo Traitors (Suomi) la-su OK
40+ Tanhuvaara Tuukka Rask areena 6+6=12 peliä
1.       Linnan Woudit 40 A la-su OK
2.       Hopea KK (Kouvola) A la-su OK
3.       Sapko -81 (Suomi) A la-su OK
4.       Eurokiekko (Järvenpää) A la-su OK
5.       Pulicans (Lahti) B to-pe OK
6.       Red-Foxes (Rantasalmi) B to-pe OK
7.       Hock-n-Holl (Hollola) B to-pe OK
8.       Devils (Suomi) B to-pe OK
45+ Rantasalmi Suur-Savo areena 6+3= 9 peliä
1. Ukko-Kontiot (Kontiolahti) A pe-la OK
2. Lapasorsat (Tuusula) A pe-la OK
3. Kilpurit (Tampere) A pe-la OK
4. Musikat 45 (Joensuu) B pe-la OK
5. Huru-Ukot (Vantaa) B pe-la OK
6. Ko-Po (Helsinki) B pe-la OK
50+ Talvisalo Kilpahalli (B sarja Rantasalmella?) 9+6=15 peliä
1.       SaPKo -emigrantit 50 (Suomi) A pe-la OK
2.       Pyynikin Haukat 50 (Tampere) A pe-la OK
3.       Pussikaulat (Jyväskylä) A pe-la OK
4.       Nitro –Kärpät (Oulu) A pe-la OK
5.       Porin Pappasalamat A pe-la OK
6.       Mansen -Ketut 50 (Tampere) A pe-la OK
7.       Linnan Woudit 50 B to-pe OK Rantsu TAI Kilpahalli
8.       Viuho-77 (Savonlinna) B to-pe OK Rantsu TAI Kilpahalli
9.       HC Legion (Helsinki) B to-pe OK Rantsu TAI Kilpahalli
10.    Vimpelin Veto B to-pe OK Rantsu TAI Kilpahalli
55+ Rantasalmi Suur-Savo areena 6+3= 12 peliä
1.       Wanhat Ketterät 55 (Imatra) A la-su OK
2.       Musikat 55 (Joensuu) A la-su OK
3.       Wanhat Ketut (Rantasalmi) A la-su OK
4.       Reds (Helsinki) B la-su OK
5.       Höntsä Team (Savonlinna) B la-su OK
6.       Pelimiehet (Suomi) B la-su OK
60+ Talvisalo uusi Harjoitushalli 9+6= 15 peliä
1.       Pelivaarit (Jyväskylä) A la-su OK
2.       Mansen-Ketut 60 (Tampere) A la-su OK
3.       SaPKo-emigrantit 60 (Savonlinna) A la-su OK
4.       Voitto-Vaarit (Tampere) A la-su OK
5.       Pyynikin Haukat A la-su OK
6.       Linnan Woudit 60 A la-su OK tai 65+?
7.       Told Boys (Porvoo) B to-pe OK Kilpahahalli
8.       IKI-Haukat (Järvenpää) B to-pe OK Kilpahahalli
9.       Linnan Waarit (Savonlinna) B to-pe OK Kilpahahalli
10.    Laakasijat (Varkaus) B to-pe OK Kilpahahalli
65+ Talvisalo uusi Harjoitushalli 6+6 = 12 peliä
1.       Extremes 65 (Helsinki) A la-su OK
2.       Wanhat Ketterät 65 (Imatra) A la-su OK
3.       Nallekopla (Pori) A la-su OK
4.       ?
5.       XO-Players (Paimio) B to-pe OK
6.       Kiekko-Weskut (Tampere) B to-pe OK
7.       HC 65+ (Helsinki) B to-pe OK
8.       Stadin Starat (Helsinki) B to-pe OK
70+ Talvisalon jäähallit
1.        Red & White (Lahti) pe-su OK 6 peliä
2.        Nitro-Kärpät (Oulu)? pe-su
3.        Karjalan Sputnik (Lappeenranta) pe-su OK
HUOMIO! ILMAISET HÖYRYLAIVARISTEILYT TURNAUSPELAAJILLE +AVECEILLE +kavereille +huoltajille yms. TURNAUKSEN AIKANA TORSTAINA KLO 19.30, PERJANTAINA KLO 19.30 JA LAUANTAINA KLO 19.30. Lähtö matkustajasatamasta.
yhteensä 93 peliä noin 58 joukkuetta
Rantasalmi 24 Kilpahalli 28
Harkkahalli 29 Tanhuvaara 12