Ilmoittautuneet Joukkueet


SAIMAA-turnaus 25.7. -28.07.2024

Naisten avoin sarja Talvisalo Harjoitushalli
1.       Sapko (Savonlinna) to-pe
2.       SeRoPi (Helsinki) to-pe
3.       Jiäkisut (Vantaa) to-pe
4.       Parasta Ennen (Helsinki) to-pe
5.       Saipa Ladyt (Lappeenranta) to-pe
35+ Talvisalo Kilpahalli
1.       Musikat 35 (Joensuu) la-su
2.       Talvisalo Traitors (Suomi) la-su
3.       KarTe (Kuopio) la
4.       Ko-po (Helsinki) la-su
40+ Rantasalmen jäähalli
1.       Linnan Woudit 40 pe-la
2.       Red Foxes (Rantasalmi) pe-la
3.       INNO Team (Suomi) pe-la
4.       Sapko -81 (Suomi) pe-la
5.       MacGyverit (Kitee) pe-la
6.       BA (Lappeenranta) pe-la
45+ Talvisalo Kilpahalli
1. Devils (Suomi) pe-la
2. Ko-Po 45 (Helsinki) pe-la
3. Kilpurit (Tampere) pe-la
4. Hock`n Holl (Hollola) pe-la
5. Lapasorsat (Kerava) pe-la
50+ Rantasalmen jäähalli
1.       SaPKo -emigrantit 50 (Suomi) la-su
2.       Pussikaulat (Jyväskylä) la-su
3.       UkkoKontiot (Kontiolahti) la-su
4.       Porin Pappasalamat (Pori) la-su
5.       Nitro –Kärpät 50 (Oulu) la-su
6.       Musikat 50 (Joensuu) la-su
7.       Huru Ukot (Vantaa) pe-la
8.       Viuho-77 (Savonlinna) pe-la
9.       HC Legion (Helsinki) pe-la
10.    Vimpelin Veto (Vimpeli) pe-la
55+ Talvisalo Harkkahalli
1.       Mansen Ketut 55 (Tampere) la-su
2.       Reds (Helsinki) la-su
3.       Pelimiehet (Suomi) la-su
4.       Linnan Woudit 55 la-su
5.       Wanhat Ketterät 55 (Imatra) la-su
6.       Höntsä Team (Savonlinna) la-su
60+ Tanhuvaara Tuukka Rask areena
1.       Pelivaarit (Jyväskylä) la-su
2.       Mansen-Ketut 60 (Tampere) la-su
3.       Porin Pappasalamat 60 (Pori) la-su
4.       SaPKo-emigrantit 60 (Savonlinna) la-su
5.       Voitto-Vaarit (Kangasala) la-su
6.       Ko-Po 60 (Helsinki) to-pe
7.       Told Boys (Porvoo) to-pe
8.       IKI-Haukat (Järvenpää) to-pe
9.       Wanhat Ketut 60 (Rantasalmi) to-pe
65+ Tanhuvaara Tuukka Rask areena
1.       Mansen Ketut 65 (Tampere) pe-la
2.       Nitro-Kärpät 65 (Oulu) pe-la
3.       Linnan Woudit 65 pe-la
4.       Kiekko-Weskut 65 (Tampere) pe-la
5.       Laakasijat (Varkaus) to-pe
6.       Retro (Helsinki) to-pe
7.       Linnan Waarit (Savonlinna) to-pe
8.       XO Player`s (Paimio) to-pe
70+ Talvisalo Kilpahalli
1.        Nallekopla (Pori) to-pe
2.        Karjalan Sputnik (Lappeenranta) to-pe
3.        Voima-Kissat (Hyvinkää) to-pe
4.        Wanhat Ketterät 70 (Imatra) to-pe
5.        Hockey Club 65 (Helsinki) to-pe
6.        Red & White (Lahti) to-pe
7.        Slowhands (Helsinki) to-pe
8.        Kiekko-Weskut 70 (Tampere) to-pe